APLIKACE G3 V SÉRIOVÉ VÝROBĚ OD 1996

PŘIPRAVOVANÉ APLIKACE G3 DO SÉRIOVÉ VÝROBY

Valník s hydraulickou rukou

Liwa – 6ZVV86/30

 

Speciální podvozek s hydraulickou rukou

6ZVR87/30

 

Valník

Liwa – 6ZVV86/31

 

Těžký tahač

6ZWN97/33

 

Podvozek

Liwa – 6ZVR86/32

 

Hákový nakladač

6ZVR86/33

 

Cisterna na vodu

Aqua – 6ZVR86/30

 

Bezrámový podvozek s radlicí

6ZVP86/30

 

Cisterna na palivo

Petra – 6ZVR86/31

 

 

 

      Již uzavřený kontrakt nám otevřel dveře na arabský trh tak, jak byl přesně formulován a vytyčen cíl. V současnosti připravujeme pro sériovou výrobu další odvozené modifikace viz obrázek. Záměr pro letošní rok je, zúčastnit se tendru těžkých tahačů v U.A.E. a v příštím roce předvedeme hasičské vozidlo v USA, kde obě vozidla jsou rovněž odvozena z G3 Liwa.

      Bylo úžasné na tomto celém projektu pracovat a koordinovat činnost s mnoha firmami na světě. Prostě žádná překážka neexistovala, vše se dalo překonat.

      Na škodu celého projektu byla jediná skutečnost, a to, že téměř 90% spolupracovníků od samého počátku tohoto projektu nevěřili v jeho úspěch :

      „že to Arabi nekoupí“, „že neuspějeme“, „že moc riskujeme“…

     Sami nepřišli s vlastním projektem nebo alespoň se pokusili třeba anonymně přesvědčit vedení, že jde špatným směrem. Jak se dělá člověku cokoliv, když předem nevěří ve zdárný výsledek ! Raději ať to nedělá a nepřekáží těm, co na tom dělají a vlastně i za něho. Přesto je důležité, že jsme to i tak společně dokázali. Myslím si, že tato „škola“ je pro nás všechny inspirující.

 

ÚSPĚCH BYL DÁN TECHNIKOU, ZA KTEROU NENÍ NIC JINÉHO, NEŽ LIDÉ !

 

Zpět na stranu "Tatra 816 LIWA"